GEMERT – Een 15-jarige jongen uit Handel is maandagmiddag 7 september gewond geraakt bij een steekincident nabij de visvijver aan het Kinderbos in Gemert. Volgens de politie werd de jongen met een machete gestoken. Twee minderjarige verdachten zijn aangehouden.
Conflict uitpraten
Het slachtoffer en de verdachten hadden elkaar volgens de politie ontmoet om een eerder conflict uit te praten. Door een nog onbekende oorzaak liep de ontmoeting uit de hand.
Op enig moment pakte een van de verdachten een machete en stak daarmee de 15-jarige jongen. Het slachtoffer raakte daarbij gewond aan zijn arm.
Slachtoffer naar ziekenhuis
Na het steekincident gingen de verdachten ervandoor. Een getuige waarschuwde de hulpdiensten. De gewonde jongen is voor behandeling naar het ziekenhuis gebracht.
Twee minderjarigen aangehouden
De politie kreeg tijdens het onderzoek zicht op mogelijke verdachten. Later die middag werden een 17-jarige jongen uit Gemert en een 15-jarig meisje uit Mierlo aangehouden.
Beide verdachten zitten vast en worden verhoord.
Derde persoon mogelijk betrokken
Het politieonderzoek naar het steekincident loopt nog. De politie zoekt naar een mogelijk betrokken derde persoon en onderzoekt de precieze aanleiding en toedracht van het geweld.
Bron: Politie
The post 15-jarige jongen met machete gestoken in Gemert, twee minderjarigen aangehouden first appeared on Misdaad Nederland.